nasza kadra i przyjaciele

Agnieszka Sanecka - Dąbrowska

Założycielka Centrum Naturopatii Wrocławska Manufaktura Świadomości. Członek Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie Naturopata katowickiej Izby Rzemieślniczej. 

Z wykształcenia  jestem mgr fizjoterapii, mistrzem naturopatii, i mistrzem bioenergoterapii i dyplomowanym hirudoterapeuta. Na co dzień pracujeę jako terapeuta i pomagam wracać do zdrowia i sprawności zapraszając ludzi do swojego gabinetu. W pracy z ciałem poza metodami konwencjonalnymi wykorzystujęe także wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko pojętej naturopatii.

 

Kilka słów o sobie:

Moim marzeniem było stworzenie miejsca i przestrzeni dla osób, którym tak jak mi bliskie są terapie naturalne i energetyczne. Gdzie ważny jest człowiek i jego problemy, gdzie wartością nadrzędną jest wsparcie i bliskość z drugą istotą. Traktuje ciało jako pole integracji tego co w nas i dookoła nas, tego co działa na nas z zewnątrz, ale i naszych wewnętrznych przeżyć i emocji. Jestem zwolennikiem metody scalenia obu tych światów, by w uważności dostrzec to co nam nie służy i jak możemy doprowadzić do samouleczenia. Każda transformacja jest inna, ale każda wymaga uwagi, obecności i szacunku. 

Za swoją największą moc uważam wysoki poziom empatii, który służy mi jako narzędzie do poznania zjawisk i odczuć u drugiego człowieka. Prywatnie jako matka sporej gromadki dzieciaków, żona i kobieta pracująca cenię ogromnie kontakt z ziemią i wszelkimi jego aspektami. Decydując się na życie na tej planecie nie odgradzam się od tego co jest dookoła, ale staram się doceniać to co przychodzi i co doświadczam w codzienności. To są moje najpiękniejsze lekcje.

  

Na kursach i warsztatach, które tworzę i prowadzę pragnę przekazać wszystko to co zrozumiałam i doświadczyłam. Pragnę budować piękny świat i głęboko wierzę, że można to osiągnąć poprzez zmiany w nas – ludziach, poprzez zrozumienie swej wewnętrznej mocy, szacunek do życia i mądrości przodków, wiarę i delikatność dla samego siebie z równoczesnym mocnym stąpaniem po ziemi.

Anna Tuszyńska

Dyrektor placówki Centrum Naturopatii Wrocławska Manufaktura Świadomości. 

Czeladnik naturopata

Jacek Dąbrowski

Współzałożyciel Centrum Naturopatii Wrocławska Manufaktura Świadomości. Absolwent Fizjoterapii na AWF we Wrocławiu oraz Biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest także dyplomowanym mistrzem naturopatii i dyplomowanym hirudoterapeutą. Szkoleniowiec z zakresu terapii manualnej i naturopatii.

Zawodowo założyciel Wrocławskiej Manufaktury Zdrowia, gdzie na co dzień przyjmuje pacjentów. Odkąd pamięta pasjonuje się funkcjonowaniem ciała ludzkiego. Jako dziecko chciał zostać lekarzem, ale jego marzenie pod wpływem czasu i sportu wyczynowego ewoluowało. Zrodziła się myśl, aby pomagać ludziom wracać do zdrowia w bardziej aktywny sposób.

 

Swoje umiejętności nabyte podczas studiów stale uzupełnia uczestnicząc w licznych kursach z zakresu terapii manualnej, pinoterapii, chiropraktyki, naturopatii, akupunktury czy psychosomatyki. Szkolenia z zakresu klasycznej, jak i niekonwencjonalnej pracy z pacjentem, pozwalają mu spojrzeć szerzej na problem, jakim jest powrót do ogólnie rozumianego zdrowia pacjenta.

 

W pracy z pacjentem kompleksowo łączy wszystkie metody, aby skutecznie pomóc nie tylko sportowcom, ale każdemu potrzebującemu. Za swoją wielką zaletę uważa wysoki poziom empatii i spokoju wewnętrznego, tak bardzo potrzebne w racjonalnej i trafnej ocenie stanu zdrowia pacjenta.